İstanbul'un Yamacındaki Karadeniz
Mavi Köy

Doğada vakit geçirmenin tam zamanı. Sahilköy’de yemyeşil ormanın içinden geçerek ulaştığınız Mavi Köy’de farklı bir doğa deneyimi sizi bekliyor.
Tamamen kumdan oluşan sahilde bir gezi yapmak ve deniz havası almak içinizi ferahlatacak.
Ormanın içinde trekking yapmak için hiç durmayın. Dilerseniz trekking turlarımıza katılabilir ve grup olarak ormanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aktiviteler

Güne güzel bir kahvaltı ile başlamak tatillerin olmazsa olmazı… 120 kişilik kapalı, 100 kişilik açık restoranımızda çevre köylerden toplanan malzemelerle eşsiz bir açık büfe kahvaltı deneyimi sizi bekliyor. Öğle ve akşam yemeklerinde geleneksel Türk mutfağının yanında balık ve ızgara çeşitleri sofraları lezzetlendiriyor. Mavi Köy’de tatilde sağlıklı beslenmek isteyen misafirlerimiz için uzman doktorların danışmanlığında diyet programları uyguluyor ve kişiye özel mönü çıkarıyoruz.

İstanbul’a yakın… Doğayla iç içe… Mavi Köy’ün tüm altyapısı düzenleyeceğiniz konferansınız için hazır. Mavi Köy, barındırdığı altyapı ve hizmetlerle konferanslarınız için mükemmel bir ortam sağlıyor. 250 kişilik oditoryumda seminer, konferans, panel, grup çalışması, atölye etkinlikleri doğanın ve denizin içinde konuklarını bekliyor. Simültane tercüme odaları uluslararası organizasyonlarınız için de ideal…

Doğada vakit geçirmenin tam zamanı. Sahilköy’de yemyeşil ormanın içinden geçerek ulaştığınız Mavi Köy’de farklı bir doğa deneyimi sizi bekliyor. Tamamen kumdan oluşan sahilde bir gezi yapmak ve deniz havası almak içinizi ferahlatacak. Ormanın içinde trekking yapmak için hiç durmayın. Dilerseniz trekking turlarımıza katılabilir ve grup olarak ormanın tadını çıkarabilirsiniz. Bisiklet sürmeye ne dersiniz? Çocuk bisikletlerinin de yer aldığı bisikletlerimiz ormanda pedal çevirmek için misafirlerini bekliyor. Hiç Karadeniz üzerinde gün batırdınız mı? Mavi Köy’de eşsiz bir gün batımına şahit olmak için sabırsızlanacaksınız.

Mavi Köy, tam çocukların istediği gibi… Çocuk havuzunda eğlencenin doruklarına ulaşacak minik yavrular, çocuk bisikletlerini doyasıya kullanabilecek. Çocuk oyun salonunda diledikleri gibi vakit geçiren minikler arkadaşları ile tatilin keyfini en az ebeveynleri kadar çıkaracak. Çocuklar için eğlence bitmiyor. Animatörler eşliğinde çocuklara yönelik olarak yapılacak olan etkinlikler büyükleri kıskandıracak nitelikte. Mavi Köy’de 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş ise %50 olarak misafir ediliyor.